Ořech vlašský ECOLINE Click - vinylová podlaha

Sleva!
ECOLINE CLICK Ořech vlašský
Sleva 10% 943 Kč
Cena za m2 s DPH 848 Kč
Dostupnost Skladem

1 598 Kč s DPH

popis - Ořech vlašský ECOLINE Click - vinylová podlaha

Vinylové plovoucí podlahy (zámkové) na HDF desce s akustickou korkovou podložkou poskytují vysoký útlum hluku, ca. 14 dB a příjemný teplý omak a komfort při došlapu. Konstrukce podlahy je německé konstrukce. Tzn. mezi vrstvou vinylové podlahy a nosnou deskou není korková mezivrstva, která se používá u portugalské konstrukce. Ta může způsobit vznik spár z důvodu rozdílné roztažnosti jednotlivých vrstev ovlivněných rozměrovými změnami z důvodu změny relativní vlhkosti vzduchu. Zároveň je náchylnější na vznik trvalých otlaků a deformací vinylové vrstvy podlahy.

popis - Ořech vlašský ECOLINE Click - vinylová podlaha

Parametry

Materiál Vinyl
Povrchová úprava Polyuretan (PUR)
Vyvzorováno na vzorkovně Ano
Balení podlahy obsahuje 1,883 m2 - 5 lamel
V-spára Bez V-spáry
Rozměry lamely 305x1235 mm
Tloušťka podlahy 9,5 mm
Tloušťka nášlapné vrstvy 0,4 mm
Zbytkový otlak EN 433 max. 0,03 mm

Příslušenství

10 výhod vinylové podlahy Floorify

Tichá a příjemně teplá podlaha

Chytrá kombinace zvuk pohlcující podlahy Floorify a podložky Comfort vytváří akustickou vrstvu s kročejový útlumem 20 dB. Můžete si tak vychutnat ticho a klid i když v dětském pokoji létají kostky a závodní auta. Díky tomu že podlaha Floorify okamžitě přebírá teplotu okolí je pod nohama vždy teplá a ne nepříjemně studená jako dlažba nebo laminát.

Odolná proti nárazům a skvrnám

Dílce jsou opatřeny povrchovou úpravou Floorify® Silent Touch Technology s mimořádnou odolností proti nárazům, škrábancům, skvrnám a lihovým fixům. Díky zátěžové třídě 33 je podlaha vhodná i pro komerční prostory s vysokou zátěží. Vysoká odolnost proti UV záření zaručuje stabilitu i barevnou stálost dekoru. Podlaha je odolná proti poškození kolečkům židle. V testech ani po 25000 cyklech nebylo zřetelné žádné opotřebení.

Zdravotně nezávadná

Bez ftalátů, neobsahuje chlór, změkčovadla ani rozpouštědla. Floorify splňuje nejvyšší emisní třídu A+.

Záruka

Záruka 25 let pro domácnost a 5 let pro komerční prostory.

Jednoduchá údržba

Zábava je podstata života. A občasné nehody jsou jeho součástí. Samotný úklid je hračka. Díky voděodolnosti nevadí ani časté vytírání podlahy tzv. na mokro. Žádné bobtnání ve spojích. Pro Floority je doporučené mýdlo ...

100% voděodolnost

Podlahy Floorify jsou voděodolné. Můžete ji položit do obývacího pokoje, ložnice, kuchyně a na chodbu. Můžete ji dokonce bez problému položit i do koupelny.

Nejmodernější konstrukce

Nulová roztažnost při vysokých teplotách. Až 400 m2 plochy podlahy bez dilatačních lišt pod dveřmi. Žádné stříškování a spárování. Pevnost zámku na dlouhé i krátké straně je 9 kN/m oproti 2kN/m u běžného vinylu. Každý dílec je navíc opatřen dokonalou povrchovou úpravou Floorify®Silent Touch Technology pro mimořádnou odolnost a snadnou péči

Velmi vhodné pro podlahové vytápění

Podlahy Floorify jsou díky své konstrukci a malé tloušťce ideální pro renovace a pro podlahové vytápění. Floorify lze použít na teplovodní i elektrické podlahové vytápění.

Tichá a bezprašná montáž

Ideální pro instalaci v bytech nebo při renovaci stávající podlahy Jednoduše ořízněte podlahu Floorify dílenským nožem. Žádný soused si nebude stěžovat na hluk ani prach. Podlahu zvládnete jednoduše položit sami. Prkna Floorify se k sobě zacvaknou díky click systému.

Originální příslušenství Floorify

Podlahové, přechodové i ukončovací lišty ve stejných dekorech jako podlahy Floorify. Lišty nabízejí stejně velkou odolnost proti opotřebení a 100% vodotěsnost jako samotná podlaha. Pro zajištění maximálního útlumu je vhodné použít podložku Comfort. Tato podložka je vhodná i pro podlahové vytápění. Pro Floority nejsou problém ani schody. V nabídce jsou schodové hrany pro všechny dekory podlah.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi