OSMO UV-ochranný olej 420 EXTRA akce 20% ZDARMA!

Cena s DPH 2 588 Kč
Dostupnost Na cestě

2 588 Kč s DPH

Popis - OSMO UV-ochranný olej 420 EXTRA akce 20% ZDARMA!

Osmo UV Ochranný olej č. 420 je bezbarvý polomatný ochranný nátěr na dřevo na bázi přírodních olejů k použití jen ve vnějších prostorách. Je prodyšný, umožňuje dřevu dýchat a snižuje bobtnání a sesychání dřeva.

Bezbarvá UV ochrana s ochranným faktorem UV12

Osmo UV Ochranný olej č. 420 je bezbarvý polomatný ochranný nátěr na dřevo na bázi přírodních olejů k použití jen ve vnějších prostorách. Je prodyšný, umožňuje dřevu dýchat a snižuje bobtnání a sesychání dřeva. Odpuzuje vodu. Neodprýskává se, nepraská, neodlupuje se a netvoří puchýřky. Obsahuje účinné látky k preventivní ochraně nátěru proti napadení plísní, řasou a houbou. Obsah balení 3l za cenu 2,5l.

Bez biocidů!

Osmo UV ochraný olej je pro lidi, kteří vyznávají zdravý styl života a upřednostňují dřevo povrchově ošetřit výrobkem, který neobsahuje žádné biocidní účinné látky.

Jako finální nátěr na již dříve tónované dřevo výrazně zvyšuje interval mezi jednotlivými renovacemi. Pokud je aplikován samostatně výrobek Osmo UV Ochranný olej, pak vzhledem k UV ochrannému faktoru 12 v porovnání s neošetřeným dřevem postačí dva nátěry k ochraně proti šednutí svislých dřevěných ploch při venkovních i vnitřních aplikacích.

Osmo UV ochraný olej je určený pro venkovní použití např. na dřevěné fasády, balkóny, okna okenice, ploty, pergoly, dřevěné šindele, zahradní nábytek a zahradní domky, přístřešky pro auta.

Výhody UV ochranného oleje

  • jednoduché přetření bez nezbytnosti broušení
  • snadná aplikace
  • během natírání nezasychá
  • výrazně prodlužuje interval renovace
  • zamezuje procesu šednutí ochraným faktorem UV12

Upozornění

Vydatnost jednotlivých produktů je přímo závislá na druhu a stavu dřeva. Všechny údaje se vztahují na hladký a hoblovaný povrch. U jiných povrchů jako kartáčovaný, vroubkovaný, nebo drážkovaný povrch může být vydatnost odlišná!

Parametry

Vzorek poštou Ano
Vyvzorováno na vzorkovně Ano
Vydatnost 18 m2/l
Akce 20% OLEJE ZDARMA!

Akce 20 % oleje + doprava ZDARMA!

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi