OSMO Olejové mořidlo na dřevo

Cena s DPH 276 Kč
Dostupnost 3-5 dní

276 Kč s DPH

  • 0,005 l - 46 Kč s DPH
  • 0,125 l - 276 Kč s DPH
  • 0,5 l - 908 Kč s DPH
  • 1 l - 1 704 Kč s DPH
  • 2,5 l - 3 853 Kč s DPH

Popis - OSMO Olejové mořidlo na dřevo

Speciálně pro profesionální barevné tónování dřevěných podlah. Dobře zpracovatelné, bez vytváření viditelných přechodů po zaschnutí.

Olejové mořidlo je ideální jako barevný základní nátěr

Olejové mořidlo umožňuje individuální barevné ztvárnění povrchu dřeva. Difúzně otevřený mikroporézní povrch nechává dřevo dýchat. Pro rychlejší schnutí nátěru doporučujeme použít Osmo tužidlo.

Olejové mořidlo je ideální pro veškeré dřevěné podlahy jako jsou masivní podlahové palubky, parketové podlahy, korkové i OSB podlahy. Je možné ho použít také na plochy nábytku.

Transparentní nebo intenzivní barevný odstín získáte odlišným způsobem aplikace

Pro požadavek transparentního odstínu naneste pouze 1 nátěr štětcem nebo stěrkou a rozleštěte bílým padem. Pro intenzivní odstín naneste 2 nátěry olejového mořidla stejným způsobem. Pro dlouhotrvající ochranu barevných pigmentů je nutný konečný nátěr jedním z Osmo Tvrdých voskových olejů.

Upozornění

Vydatnost jednotlivých produktů je přímo závislá na druhu a stavu dřeva. Všechny údaje se vztahují na hladký a hoblovaný povrch. U jiných povrchů jako kartáčovaný, vroubkovaný, nebo drážkovaný povrch může být vydatnost odlišná!

Parametry

Vzorek poštou Ano
Vydatnost 36 m2/l
Typ nátěru Mořidla

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi