Vzorkovník terasových desek - bangkirai, bukit, garapa, angelim + vzorky olejů + slevový poukaz

Sleva 25 % 398 Kč
Cena za ks s DPH 299 Kč
Dostupnost Skladem

299 Kč s DPH

Popis - Vzorkovník terasových desek - bangkirai, bukit, garapa, angelim + vzorky olejů + slevový poukaz

Stále se nemůžete rozhodnout kterou dřevinu pro vaši terasu zvolit? Technické informace a fotky vám nepomohly? Chcete si vaši budoucí terasu doslova osahat? Pomůžeme vám. Pošleme vám domů reálné vzorky dřevin a terasových olejů pro výběr odstínu. A díky slevovému kuponu NAVÍC UŠETŘÍTE!

Co vzorník obsahuje:

  • vzorky dřevin terasových desek
  • vzorky podkladových hranolů
  • vzorek pryžové podložky
  • vzorky speciálních terasových vrutů
  • vzorky terasových olejů
  • poukaz na 5% slevu na nákup

Vyberte si dřevinu podle reálných vzorků

Vzorník obsahuje reálné vzorky terasových desek dřevin bangkirai, bukit, garapa, kempas. Výběr správné dřeviny je tak mnohem jednodušší.

Udělejte si jasnou představu o odstínu terasy

Součástí vzorníku jsou i vzorové sáčky 3 nejpoužívanějších terasových olejů OSMO (bangkirai 006, modřín 009 a massaranduba 014). Můžete si tak natřít vzorky dřevin a vybrat si odstín podle skutečnosti. Pokud budete chtít vyzkoušet jiný odstín napište to do poznámky v objednávce, případně nám zavolejte.

Informace k barevnosti a profilu vzorků

Vzorek terasové desky není ukázkou přesné barevnosti dané dřeviny. Zvláště exotické dřeviny mají určitou barevnou rozmanitost. Právě tato barevnost dělá z každé dřevěné terasy originál. Částečně je možné různou barevnost dřevin sjednotit následným ošetřením terasy OSMO terasovým olejem s pigmenty.

Vzorek terasové desky není ukázkou rozměru profilu ani drážkování. Dřeviny se můžou vyrábět v několika velikostech profilů a s různou kombinací drážkování. Aktuální nabídku i skladovou dostupnost najdete na našem e-shopu, případně nám můžete zavolat, nebo napsat.

Ve dřevě se mohou vyskytnout otvory po hmyzu. Jedná se o výletové otvory škůdce, který napadá živý strom. Po pokácení stromu tento škůdce uhyne. Neexistuje proto žádné nebezpečí dalšího napadení šíření dřevokazného hmyzu. Tyto malé otvory po hmyzu se nazývají pinholes a neovlivňují trvanlivost nebo statické vlastnosti materiálu.

Parametry

Vzorek poštou Ano
Vyvzorováno na vzorkovně Ano
Akce Poukaz na 5% slevu

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi