OSMO Speciální terasový olej akce 20% ZDARMA!

Cena s DPH 2 291 Kč
Dostupnost Skladem

2 291 Kč s DPH

  • 3 l - 2 291 Kč s DPH

Popis - OSMO Speciální terasový olej akce 20% ZDARMA!

Terasový oleje slouží k ochraně a údržbě dřevěných teras a zahradního nábytku z evropských i exotických dřevin. Díky pigmentům jsou OSMO terasové oleje odolné proti UV záření a chrání tak terasu výrazně déle.

Olej na terasy s UV ochranou

Před ošetřením terasy terasovým olejem doporučujeme dřevěnou terasu vyčistit odšeďovačem. Jak se starat o dřevěnou terasu najdete v našem návodu. U vroubkovaných a drážkovaných povrchů teras se zvyšuje spotřeba oleje!

Výhody osmo terasových olejů

  • Odolnost proti UV záření
  • Vyhlazují povrch dřeva, který po té odpuzuje vodu a nečistoty
  • Jednoduché oživení povrchu, bez nutnosti broušení terasy
  • Barevné sjednocení u živějších dřevin

Upozornění

Vydatnost jednotlivých produktů je přímo závislá na druhu a stavu dřeva. Všechny údaje se vztahují na hladký a hoblovaný povrch. U jiných povrchů jako kartáčovaný, vroubkovaný, nebo drážkovaný povrch může být vydatnost odlišná!

Parametry

Vzorek poštou Ano
Vyvzorováno na vzorkovně Ano
Vydatnost 24 m2/l
Akce 20% OLEJE ZDARMA!

Akce 20 % oleje + doprava ZDARMA!

Návod na údržbu dřevěné terasy

  1. Základním předpokladem pro renovaci je teplota vyšší než 10°C. Terasu nejdříve očistíme vodou od hrubých nečistot. Při použití vysokotlakého čističe dejte pozor na příliš velký tlak vody. Hlavně u měkkých a termicky upravených dřevin může dojít k poškození terasy.
  2. Na ještě vlhkou terasu aplikujeme odšeďovač a necháme působit 5-10 minut. Odšeďovač nesmí během působení zaschnout, proto v případě vyšších teplot vzduchu doporučujeme během působení terasu zvlhčit vodou. Pro aplikaci odšeďovače můžete použít kartáč k čištění teras, pro větší plochu s teleskopickou tyčí.
  3. Spláchneme rozpuštěnou špínu z terasy.
  4. Terasu necháme 48h vyschnout a odvětrat.
  5. liej aplikujeme ručně nejlépe širokým štětcem, nebo kartáčem k natírání teras s přírodním vlasem a vyšší hustotou přírodních štětin. Vždy nanášejte pouze tenkou vrstvu. V případě pigmentových liejů nezapomínejte liej průběžně promíchávat aby pigment nezůstával na dně nádoby. Pokud nanesete příliš silnou vrstvu liej se nevsaje do dřeva a může dojít k zaschnutí lieje na povrchu terasy. Terasa bude stále lepkavá a může docházet k zanášení nečistot do povrchu nátěru.

Celý článek o údržbě dřevěné terasy si můžete přečíst na blogu.

Nechte údržbu na nás. Stačí nám poslat poptávku a mi terasu vyčistíme a natřeme za Vás.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi