OSMO Sada k odstraňování pryskyřice

Cena s DPH 741 Kč
Dostupnost 3 - 7 dní

741 Kč s DPH

Popis - OSMO Sada k odstraňování pryskyřice

Pro snadné odstranění vyteklé pryskyřice na terase, fasádě u zahradního nábytku a jiných dřevěných prvků.

Snadné odstranění vyteklé pryskyřice

U zahradního nábytku, fasád a jiných dřevěných prvků, které jsou vyrobeny z dřevin obsahující pryskyřici může pryskyřice při silnějším slunečním ohřátí vytékat ze dřeva na povrch. Tato pryskyřice na povrchu dřeva je nejdříve lepivá, po nějaké době však zkrystalizuje a dá se mechanicky odstranit z povrchu dřeva.

Výhody sady

Rychlé použití

Zaručuje důkladné odstranění jakýchkoli usazenin

Není třeba žádná voda

Obsah sady

  • Speciální odstraňovač pryskyřice
  • TouchUp Matný/Hedvábně matný
  • Bavlněné hadříky
  • Škrabák

Postup odstranění pryskyřice

Vyteklou zaschlou pryskyřici nejdříve odstraňte tupým dlátkem nebo škrabkou až se vyrýsuje jen slabý film tvořený pryskyřicí na povrchu dřeva. Tuto činnost provádějte jemně a snažte se, aby jste nepoškodili barvu.

Přiložený čistící hadřík navlhčete přiloženým „ Speciálním odstraňovačem pryskyřice a očistěte zbytek pryskyřice na povrchu dřeva.

Barva ztratí pouze svůj odstín lesku. Aby jste opět vyrovnali tento odstínový defekt, doporučujeme na čistící hadřík nanést výrobek OSMO Bezbarvá olejová lazura č. 000 a rozetřít na vzniklá matná místa. Pak již nechte lazuru jen zaschnout.

Upozornění

Vydatnost jednotlivých produktů je přímo závislá na druhu a stavu dřeva. Všechny údaje se vztahují na hladký a hoblovaný povrch. U jiných povrchů jako kartáčovaný, vroubkovaný, nebo drážkovaný povrch může být vydatnost odlišná!

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi