OSMO Údržbový olej pro dřevěné podlahy a nábytek

Cena s DPH 1 099 Kč
Dostupnost Skladem

1 099 Kč s DPH

  • 1 l - 1 108 Kč s DPH
  • 2,5 l - 2 752 Kč s DPH
  • 10 l - 9 883 Kč s DPH

Popis - OSMO Údržbový olej pro dřevěné podlahy a nábytek

Údržbový olej zajišťuje hloubkovou péči i běžnou údržbu olejovaných podlah. Zašlé a matné podlahy olej oživí. Při včasném použití Údržbového oleje, neošetřené dřevo nesmí být vystaveno okolním vlivům, zabráníte pracnému broušení.

Hloubková péče a běžná údržba dřevěných podlah a nábytku

Údržbový olej zajišťuje hloubkovou péči i běžnou údržbu olejovaných podlah. Zašlé a matné podlahy olej oživí. Při včasném použití Údržbového oleje, neošetřené dřevo nesmí být vystaveno okolním vlivům, zabráníte pracnému broušení a nutnosti provádět renovační nátěry.

Je určený pro všechny olejované dřevěné podlahy jako jsou podlahy z masivního dřeva, masivní prkna, parkety, palubky, OSB desky a korkové podlahy stejně jako pro schodiště a nábytek. Zvláště doporučeno pro použití u silně namáhaných podlah v restauracích, obchodech a ostatních komerčních prostorách.

Výhody Osmo Údržbového oleje

  • lze použít i pro komerční objekty
  • intenzivní údržba bez obrušování
  • rychle schnoucí

Upozornění

Vydatnost jednotlivých produktů je přímo závislá na druhu a stavu dřeva. Všechny údaje se vztahují na hladký a hoblovaný povrch. U jiných povrchů jako kartáčovaný, vroubkovaný, nebo drážkovaný povrch může být vydatnost odlišná!

Parametry

Vydatnost 40 m2/l

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi